barva oken

Barva oken a estetické hodnoty

Ve VOProfi projektujeme a vyrábíme konstrukce z hliníku. Ne bezdůvodně – materiál je ceněn pro své široké možnosti využití, vyjímečnou pevnost, ale hlavně kvůli estetickým hodnotám.

Dokazujeme, že to jde i jinak

Design hliníkových oken a dveří je pro nás zásadní. A díky tomu se od ostatních firem na trhu lišíme.

Bez nevzhledných detailů

Pro dosažení nejlepších estetických výsledků, odvodnění oken neřešíme nevzhlednými velkými okapovými krytkami, ale výtoky kondenzátu jsou skryty pod rámem okna odtokovými kanály na parapet.

Toto designové řešení provádíme jako standardní BEZ DODATEČNÝCH PŘÍPLATKŮ.

Bez skrytých příplatků – naše nabídka vždy obsahuje kompletní řešení od projektu až po předání namontovaných výrobků!

Bez omezení barevnosti

Proč by jste měli mít okna v standartních matných barvách, když je na výběr nepřeberné množství strukturálních barev, dokonce barev s metalickým efektem?! U nás máte všechny barevné odstíny a varianty za stejnou cenu! Například venkovní barvu moderní šedou metalízu a zevnitř bílé – to vše za stejnou cenu! Barvy v jemné struktuře, včetně metalických jsou velmi odolné proti poškrábání a vypadají úžasně!

Všechny barvy RAL, drobné struktury a strukturální metalíza v jedno i dvoubarevném provedení – BEZ PŘÍPLATKU!

Pohodlný výběr barev

Pro klidný výběr barev Vašich nových oken Vám za vratnou zálohu 1000 Kč zapůjčíme sadu 3ks vzorkovníků – drobné struktury, drobné struktury metalické a standardní RAL vzorník. Kteroukoli barvu ze standardního RAL vzorkovníku Vám uděláme i v jemné struktuře!

Hliníková okna a dveře jsou perfektní alternativou k plastovým a dřevěným výrobkům. Jsou dostupné v jakékoli barvě a povrchové úpravě. Na své si příjdou obzvláště milovníci moderní architektury, kteří si tak, jako my cení kvality a designu výrobků.

Kontaktujte nás pro získání dalších informací.