Hliníková okna podle Vašich představ

Hliníková okna představují dokonalou alternativu pro okna plastová i dřevěná. Jsou dostupná v různých barevných i strukturálních úpravách a přijdou tak na chuť milovníkům moderního stavebnictví i běžného vzhledu domů.

Vybrat správná hliníková okna je zásadní. Jejich úkolem je nakonec sloužit dlouhou dobu – po celý život! Proto našim klientům nabízíme odborné poradenství, projekční činnost a provedení s péčí o detail. 

Kromě výroby současně provádíme odbornou montáž, která je nedílnou součástí celého procesu.

 

Cena

Hliníková okna a dveře jsou levnější než dřevěná a dřevohliníková okna. Jsou však dražší než plastová okna. Jsou ale násobně bezpečnější, lze je vytvořit přesně podle požadavků klientů, jsou mnohem odolnější a designově i funkčně modernější a další.

Konkrétní cena oken se vždy odlišuje podle požadavků klienta a proto nás neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář nebo e-mailem.

Design

Design hliníkových oken a dveří je pro nás zásadní. 

Pro dosažení nejlepších estetických výsledků, odvodnění oken neřešíme nevzhlednými velkými okapovými krytkami, ale výtoky kondenzátu jsou skryty pod rámem okna odtokovými kanály na parapet.

Barvy oken si můžete nakombinovat podle Vašich představ z našich vzorníků.

Námi nabízené systémy

Při výrobě klademe důraz na kvalitu použitých materiálů. Proto používáme pouze vyzkoušené, nadčasové systémy s dlouholetou tradicí.V roce 2019 jsme rozšířili sortiment o výrobu protipožárních konstrukcí. Zde najdete naše všechny systémy.

 

Zajímá Vás více informací o hliníkových oknech? Neváhejte a kontaktujte nás.

Navštivte také náš Facebook: https://www.facebook.com/voprofi/